Заходи з нагоди національного свята Республіки Греція «Охі».

Дата: 29.10.2018 18:51

28 жовтня на запрошення генерального консульства Греції, філії Фонду грецької культури в Одесі, Одеської обласної громади греків імені Г.Г. Маразлі, делегація Красносільської ОТГ відвідала заходи з нагоди національного свята  Республіки Греція «Охі».

Саме 28 жовтня 1940 року Греція офіційно заявила «Ні» фашизму. З цієї нагоди, минулої неділі,  було проведено було проведено літургію в Свято-Троїцькому соборі (м. Одеса) та концертну програму на базі філії Фонду.

Красносільську громаду на заходах представляли спеціалісти управління культури сільської ради, виконуюча обов’язки старости села Іванове Домнікія Сусленко. Почесними гостями були поважні громадяни Іванового, ветерани Довганюк Іван Дмитрович та Калмакан Андрій Петрович