Легкоатлетична естафета «Визволення» 2018

Дата: 26.10.2018 18:54

26 жовтня у с. Красносілка відбулися заходи з нагоди 74 – ї річниці визволення України від фашистських  загарбників. Урочистий мітинг, хвилина мовчання та церемонія покладання квітів. А також,  легкоатлетична естафета «Визволення», яка стає дедалі популярнішою і цього року проводиться вже втретє. У естафеті «Визволення 2018» взяло участь 110 спортсменів з Красносілки, Кубанки, Іванового, Корсунців, всього  11 команд:  8 дитячих та 3 дорослі. Легкоатлети  бігли центральною вулицею 10 етапів по 200 метрів кожен. Старт і фініш були біля пам’ятника загиблим односельцям.  За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

Дорослі:                                                          Діти:

1.Красносілка – 5 хв. 33 с.                          1. 9-А клас – 5 хв. 44 с.

2. В/ч А-3438 – 5 хв. 41 с.                           2. Корсунська школа – 5 хв. 46 с.

3. В/ч А-3783 – 5 хв. 55 с.                           3. 8-А клас – 5 хв. 54с.

4. Збірна 10-11- 8-Б класів – 6 хв. 02 с.

5. 9-Б клас – 6 хв. 17 с.

6. Збірна 7 класів – 6 хв. 27 с.

7. Кубанська школа – 6 хв. 31 с.

8. Іванівська школа – 6 хв. 39 с.

Всі команди отримали пам’ятні грамоти про участь  в естафеті «Визволення».  Переможці здобули  кубки, всі команди призерів отримали футбольні м’ячі.