Благодійна акція на підтримку Івана Кобеляна

27 листопада, як і повідомлялося раніше, в селі Красносілка відбулася благодійна акція на підтримку Івана Кобеляна.

На площі біля сільської ради було людно. Працівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я, будинку-інтернату, апарату сільської ради, представники громадськості зібралися, аби разом допомогти Івану подолати виклик долі.

Не дивлячись на примхливу погоду ярмарок відбувся. Спільними зусиллями було зібрано кошти в сумі 40 297 гривень. Сьогодні кошти були перераховані Івану Кобеляну.

Жителі Красносільської ОТГ вкотре підтвердили – Красносільська громада – єдина родина. Дякуємо усім небайдужим.

Шановна громадо! Акція на підтримку нашого земляка триває. Кошти можна перерахувати на картковий рахунок 4149 4390 0188 2947 (Приватбанк. Кобелян Олена Юріївна)