Благодійної акції «Миколайчики на Схід: діти-дітям» до Дня Святого Миколая

Дата: 11.12.2018 18:32

За ініціативи та доручення голови Красносільської сільської ради, з метою надання підтримки та об'єднання  учнів загальноосвітньої школи №3 м.Костянтинівка Донецької області і учнів закладів освіти Красносільської ОТГ, керівництво громади та Управління освіти виконавчого органу Красносільської сільської ради просить долучитися всіх небайдужих до благодійної акції «Миколайчики на Схід: діти-дітям» до Дня Святого Миколая, яка проходитиме з 11.12.2018 р. по 14.12.2018 р.

В рамках акції маленькі мешканці Красносільської ОТГ будуть мати змогу  подарувати ялинкові прикраси (не скляні), вітальні листівки від класних колективів, солодощі таким чином привітають дітей Донеччини з Різдвяними святами, що живуть у зоні збройного конфлікту.

Ми сподіваємося, що турбота про дітей зі Сходу, наше тепло зможуть хоч трішки зігріти їхні душі і серця, відродити почуття довіри та порозуміння. Прагнемо через подарунки передати частинку добра та віру в те, що мрії збуваються!

Така підтримка стане містком, що об’єднає дітей України.

З повагою сільський голова, Майдебура М.П.