Красносільська об’єднана територіальна громада
Лиманський район, Одеська область

Шкiльний автобус до Дня Святого Миколая

       Шкільний автобус, як подарунок дітям до Дня Святого Миколая!!!
Децентралізація дає поштовх і ресурс втілювати ті зміни, на які ми очікували. З метою забезпечення комфортного підвозу дітей с.Переможне, був придбаний новий шкільний автобус. 
Красносільська сільська рада придбала новий шкільний автобус. Відтепер маленькі мешканці громади матимуть змогу вчасно і з комфортом добиратися до школи
    Потреба у новому шкільному транспорті була нагальна, тож із появою шкільного автобусу маршрути для підвозу дітей будуть налагоджені для якнайкращого забезпечення підвозу.
За словами директора школи, Гавриш О.О, отримання новенького автобуса стало для школи довгоочікуваним подарунком, адже у планах педагогічного колективу використання шкільного автобуса не тільки для підвезення дітей на навчання, а й для проведення екскурсій, участі у культурно-масових заходах громади. Тож такий подарунок забезпечить дітям активне шкільне життя.
Придбання нового шкільного автобуса для дітей  – це ще один крок для досягнення поставленого нами пріоритетного завдання – забезпечення рівномірного доступу до надання якісних освітніх послуг», – зазначає сільський голова Микола Петрович Майдебура.
     Попереду ще багато труднощів та праці. Без якої не буває успіху.« повернутися до списку новин