Перше засідання Ради регіонального розвитку

Дата: 14.12.2018 19:28

14 грудня відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку в Лиманському районі, у якому взяли участь очільники району, депутати різних рівнів, голови виконкомів сільських та селищних рад.

У ході засідання звучало чимало виступів, та пожвавлену зацікавленість викликала презентація Красносільської об’єднаної територіальної громади (єдиної ОТГ в Лиманському районі). Про те, що вже вдалося зробити, про перспективи розвитку громади, про реалізацію найближчих планів – доповіла перший заступник голови Красносільської ОТГ М.М.Архірій. Виступ Марини Миколаївни, який супроводжувався відеорядом, розвіяв сумніви найзапекліших скептиків і супротивників реформи децентралізації. Вже після закінчення наради, учасники цього престижного форуму, практично одностайно говорили про те, що впровадження реформи – реальна можливість змінити життя кожного громадянина на краще.