В скарбничці нашої громади з’явилася чергова відзнака

Дата: 15.12.2018 20:33

В скарбничці нашої громади з’явилася чергова відзнака

15 грудня в місті Одеса відбулася презентація книги «Майбутнє Одещини – талановиті діти» з серії Всеукраїнського проекту «Майбутнє України – талановиті діти».

До цієї інформаційно-іміджевої збірки у 2018 році додалося 48 дітей з Красносільської об’єднаної територіальної громади.

Дипломантами проекту стали: Габінська Марія у номінації «Журналістська майстерність», Віктор Трусов у номінації «Інтелектуальний розвиток», Роман Герула у номінації «Спортивна надія», Ксенія Горлачова у номінації «Інтелектуальний розвиток», Володимир та Софія Попик у номінації «Інтелектуальний розвиток», Роман Овсянніков у номінації «Спортивна надія», Христина Іваницька у номінації «Творча особистість», Віталія Власюк у номінації «Інтелектуальний розвиток», Анастасія Сумченкоу номінації «Творча особистість», Ігор Заноза у номінації «Інтелектуальний розвиток». Всі вони були відзначенні пам’ятними статуетками та отримали примірники книг.

Окремо було відзначено педагогічний колектив Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст.