Красносільська об’єднана територіальна громада
Лиманський район, Одеська область

Вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Шановні мешканці Красносільської об’єднаної територіальної громади! Дорогі діти!

 

            Прийміть найщиріші вітання з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Це світле свято приходить до нас у передноворіччя з вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи.

           Саме зараз важливо зберегти шляхетність і милосердя, не втратити душевне тепло і ласку. Кожен із нас, дорослих, має стати помічником Святого Покровителя, захищати Україну, працювати заради миру на нашій землі.

19 грудня – найсвітліше і найрадісніше українське свято. Цього дня наші оселі сповнені радістю, світлом, теплом і добрими сподіваннями. Особливо надії на Миколая покладають наші діти, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню втаємничену мрію. Тож подаруймо своє тепло і увагу тим, хто найбільше потребує цього, щоб кожен знайшов свій подарунок.      

       Нехай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Нехай молитва Святого Миколая завжди оберігає нас усіх і наші родини. Хай у кожній оселі панують добробут та злагода!

      Щиро бажаю усім міцного здоров’я, щедрої долі та благополуччя. Нехай Святий Миколай завжди оберігає вас, даруючи щастя, радість і надію! Миру нам усім, добра і процвітання нашій громаді!

З повагою

Сільський голова

Красносільської сільської ради                                                  М.П.Майдебура« повернутися до списку новин