Подарунки в день Святого Миколая

19 грудня виявився надзвичайно насиченим для малечі Красносільської об’єднаної територіальної громади. В усіх культосвітніх закладах відбулися святкові дійства. Головний герой – Святий Миколай з’являвся зі своїми друзями – депутатом Верховної Ради України Олександром Семеновичем Пресманом, головою Красносільської сільської ради Миколою Петровичем Майдебурою, його першим заступником Мариною Миколаївною Архірій, які підготували подарунки для  маленьких громадян Красносільської ОТГ.

Цього ж дня відбулася зустріч керівництва громади з сім’ями, які виховують дітей-сиріт, дітей з інвалідністю,  дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Всього в населених пунктах громади проживає 70 таких діток, віком до 18 років.

До особливих дітей в нашій громаді особливе ставлення. Вже третій рік поспіль такі зустрічі. Діти із задоволенням ідуть на контакт, беруть участь в ігрових, розважальних програмах і з вдячністю приймають подарунки.