«Ходить по землі Святий Миколай»

Дата: 22.12.2018 08:20

«Ходить по землі Святий Миколай» - рядочок з відомої дитячої пісеньки. Так хочеться, аби всі небесні сили допомагали нашим діточкам. Як повідомлялося раніше, 19 грудня відбулася традиційна зустріч керівництва Красносільської сільської ради з дітьми-сиротами, дітьми з інвалідністю та іншими вразливими категоріями. З різних причин не всі діти були присутні у святковому залі, та це зовсім НЕ означає, що вони залишаться без подарунків.

За дорученням голови об’єднаної територіальної громади М.П. Майдебури делегація у складі спеціалістів сільської ради відвідали дітей у домашніх умовах - привітали юних громадян ОТГ та вручили їм подарунки.