Привiтання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2018 16:46

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів.

2018-й ми завершуємо сумлінною працею, розпочатими проектами, що неодмінно знайдуть своє продовження і в 2019 році.

Сподіваємося, що успіх, впевненість у наших силах та натхнення нас не залишать, ми продовжимо свій рух до утвердження Красносільської ОТГ як потужної, добре розвиненої в соціально-економічному плані громади, кращої не лише на Одещині, а й в Україні.

Жодні виклики не страшні, коли влада і громада спільно діють заради єдиної мети – розвитку рідного краю.

Щиро дякую кожному із вас за сумлінну працю, за прагнення зробити наш спільний дім кращим.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, енергії, творчого зростання.

Нехай Новий рік принесе вам здійснення нових мрій, а Різдво Христове – мир, спокій і світлу віру у всеперемагаючу силу добра.

З повагою,

Сільський голова Красносільської сільської ради Микола Петрович Майдебура