100-річчя Соборності України в Красносільській ОТГ

Дата: 23.01.2019 14:34

День 22 січня у Красносільській об’єднаній територіальній громаді виявився надзвичайно насиченим на приємні події. Зранку, на адміністративній площі відбувся урочистий мітинг у якому взяли участь вчителі та учні старших класів місцевої школи, військовослужбовці військових частин, що дислокуються на території сільської ради, представники трудових колективів, посадовці, працівники апарату, спеціалісти управлінь, відділів сільської ради, керівництво громади.

Зі щирими словами привітань до учасників заходу звернулися голова сільської ради М.П. Майдебура, командир вч А 3438 В.С. Погорєлов, учні Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. Вікторія Фелінгер, Володимир Пютсеп, Ольга Суслова.

Урочистості завершилися патріотичним флешмобом у виконанні зразкового танцювального колективу «Юність» (с. Красносілка)

За годину відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Сергію Клемешеву, який загинув 1 жовтня 2017 року при виконанні військового завдання в зоні АТО.

Продовженням дня стало проведення в усіх культосвітніх закладах громади фотодокументальних виставок, тематичних уроків, інформаційних годин, флешмобів.

Опівдні, делегація Красносільської об’єднаної територіальної громади відвідала Національний театр опери та балету (м.Одеса), де відбулося вручення державних нагород кращим представникам Одещини. За дорученням Президента України Петра Порошенка голова Одеської ОДА Максим Степанов вручив орден княгині Ольги ІІІ ступеня першому заступнику голови Красносільської сільської ради Марині  Архірій - за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм.