Відлуння свята

Дата: 23.01.2019 16:39

Людям на добро

Наприкінці минулого року в Красносілці відбулося народне гуляння «Новорічний серпантин», в ході якого було проведено безпрограшну лотерею. Всі кошти, які були виручені від реалізації квитків були направлені на допомогу Діані Погребняк (про це ми повідомляли раніше). Сьогодні мова йдеться про долю головного призу – хлібопечі. Щасливим виявився квиток під номером 6. Його володарка – Ліна Попова – спеціаліст Красносільської сільської ради. Оскільки, лотерея мала безпосереднє відношення до благодійної акції, то Л. Попова виявила бажання подарувати хлібопіч багатодітній сім’ї.

21 січня цей необхідний предмет кухонного девайсу вручили багатодітній родині Фоміних, в якій виховується шестеро дітей.