30-а річниця виведення радянських військ з Афганістану

Дата: 15.02.2019 08:32

Шановні ветерани бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Щиро вітаю вас з 30-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану та Днем вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав!

Наші співвітчизники відважно проявили себе у більш, як 30 війнах і конфліктах, які палахкотіли в різних точках земної кулі після закінчення Другої світової війни. Наймасштабнішим з них став Афганістан. За десять років цю кровопролитну війну пройшли 160375 українців, рідна земля втратила 3360 своїх синів, 80 пропало безвісті, поранених 8 000, інвалідами вийшли з цієї війни 3560 чоловік.

Однаково великий біль і тих, хто втратив близьких товаришів, і тих, хто не дочекався своїх рідних. Нехай світла пам'ять про них назавжди збережеться в наших серцях!

Сьогодні на території Красносільської об’єднаної територіальної громади проживає 57 воїнів-інтернаціоналістів, серед яких 5 жінок. Також в Красносілці мешкають 2 вдови, а в селі Переможне – мама загиблого Василя Петрова – Галина Дмитрівна Харук. Завдання влади і суспільства надавати їм та їх сім'ям всебічну підтримку.

Шановні воїни! Бажаю вам здоров'я, завжди мирного неба над головою, щастя і благополуччя.

З повагою, голова Красносільської сільської ради Майдебура Микола Петрович