Красносільська громада вшановує воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2019 09:17

Красносільська громада вшановує воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в селі Красносілка відбулася урочиста церемонія покладання квітів з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заході взяли участь воїни-інтернаціоналісти, керівництво сільської ради, посадові особи, депутати, члени виконкому, військовослужбовці, представники громадськості та члени трудових колективів.

Присутні подякували ветеранам локальних конфліктів за їх ратний подвиг, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних місць громади.

По завершенні церемонії покладання квітів, делегація у складі воїнів-інтернаціоналістів Красносільської ОТГ вирушила до районного центру де  продовжилися урочистості.