Шановні жінки Красносільщини!

Сердечно вітаю вас зі святом весни, молодості і краси!

8 Березня – це свято, схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості, трепетного очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, а жінки були й залишаться його кращою половиною.

Шановні представниці прекрасної статі, від усієї душі бажаю вам миру і спокою, жіночого щастя, ніжності і кохання, довгих років життя і міцного здоров’я.

Бажаю, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і приростає новими пагінцями. Божого благословення у всьому, дорогі Берегині роду Красносільської громади!

З повагою, голова Красносільської сільської ради

Микола Петрович Майдебура