ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ МОЛОДНЯКА ВРХ

Дата: 13.03.2019 15:36

Для виплати фізичним особам дотації за утримання молодняка ВРХ, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»,  необхідно надати слідуючий перелік документів:

1. Копії паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку. У разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  2. Копію паспорта громадянина України (власника);
  3. Копію ідентифікаційного коду особи (власника);
  4. Довідку або договір про відкриття рахунка в банку .
  5. Акт обстеження домогосподарства депутатом сільської ради

Дотуванню підлягає молодняк ВРХ, якому на дату подання документів ще не виповнилося повних 13 місяців.

Дотується лише власний молодняк ВРХ, що народився в господарстві фізичної особи, яка подає документи на нарахування дотації та є його власником. Куплений (переміщений) молодняк ВРХ не підлягає дотуванню!

Перша сума дотації – 300 гривень, нараховується за молодняк, який утримувався у власному господарстві від 1- до 5-місячного віку, тобто досягнув на дату подання документів повних 4 місяців.

Друга сума дотації – 700 гривень, нараховується за молодняк, який утримувався у власному господарстві від 5- до 9-місячного віку, тобто досягнув на дату подання документів повних 8 місяців.

Третя сума дотації – 1500 гривень, нараховується за молодняк, який утримувався у власному господарстві від 9- до 13-місячного віку, тобто досягнув на дату подання документів повних 12 місяців.

При першому поданні документів на нарахування дотації за молодняк ВРХ, який вже досяг повних 12 місяців, нараховується відразу 2500 гривень.

Після одержання дотації на молодняк ВРХ немає жодних умов чи обмежень щодо його подальшого утримання, передачі іншим особам, реалізації, тощо.

ІНФОРМУЄ ВІДДІЛ ПЕРСПЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ ОТГ