«Масляна у Красносілці»

Дата: 13.03.2019 15:39

10 березня у Красносілці відбулося народне гуляння. Місцеві жителі та гості громади стали учасниками дійства, наповненого стародавніми традиціями та обрядами, іграми та конкурсами, спортивними змаганнями та розвагами, концертними номерами, майстер-класами, виставками, фотозонами, смаколиками, сюрпризами та несподіванками.

Всі учасники спортивно-ігрової програми отримали подарунки. В конкурсі «Найсмачніший млинець» взяли участь 13 команд з усіх населених пунктів громади. Різнобарв’я млинців та начинок вразило вибагливу дегустаційну комісію. Головний приз – електромлинницю – вибороли господині Іванівського НВК, решта – отримали призи за активну участь у конкурсі.

Призовий фонд було забезпечено головою Красносільської ОГТ Майдебурою М.П. та депутатом Верховної Ради України Пресманом О.С.