Як перевірити себе у списках виборців

Дата: 14.03.2019 15:39

Як перевірити себе у списках виборців

Перевірити наявність себе у списку виборців можна онлайн за допомогою Державного реєстру виборців за посиланням: https://www.drv.gov.ua/.

Фото без описуНа сайті Державного реєстру виборців необхідно зайти в «Кабінет виборця», у якому необхідно відкрити розділ «Перевірка включення».

Фото без описуУ розділі необхідно вказати такі дані, як ПІБ, дату народження, електронну пошту та виборчу адресу.

Фото без описуПісля цього на електронну пошту прийде код підтвердження, який на сайті Державного реєстру виборців необхідно вставити у відповідне поле.

Фото без описуФото без описуПісля цього запит на Ваші дані буде оброблений і протягом менше ніж хвилини і система покаже, чи присутні вони в списку виборців.

Для очної перевірки потрібно знайти своє прізвище у списках, вивішених у приміщенні дільничної виборчої комісії, до якої виборець належить, або ж прийти з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації.

Фото без описуЯкщо виборець виявив, що не включений у списки, він може звернутися до органу ведення реєстру за місцем проживання і врегулювати дане.

Виборці з окупованих територій України — Криму й Донбасу — можуть звернутися до будь-якого органу ведення реєстру щодо свого включення у списки.

Нагадаємо, чергові вибори Президента України мають відбутися 31 березня 2019 року. У разі якщо один із кандидатів не набере абсолютну більшість голосів, другий тур виборів відбудеться 21 квітня.