Сьогодні в Україні відзначається День українського добровольця.

В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

День встановлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

14 березня 2019 року у всіх культосвітніх закладах Красносільської територіальної об’єднаної громади відбулися тематичні заходи – бесіди, книжкові та фотодокументальні виставки, виховні години, уроки пам’яті, тощо.