2 роки повноважень відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого органу Красносільської сільської ради

Дата: 03.04.2019 15:42

За звітній період відділом здійснено 169 перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, за результатами яких виявлено 82 правопорушення та складено відповідні адміністративні справи. Накладено штрафів на загальну суму 439 тис. гривень, з яких 376 тис. гривень сплачено до місцевого бюждету.

На території населених пунктів Красносільської ОТГ 174 забудовника отримали  право на початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до СС1 (незначні).

Прийнято в експлуатацію 125 об’єктів будівництва  (клас наслідків – СС1).