Працювали із задоволенням і від душі

Дата: 19.04.2019 16:57

Працювали із задоволенням і від душі

Щороку, у третю суботу  квітня в Україні відзначається День довкілля. Традиційно, в усіх селах Красносільської ОТГ було висаджено дерева листових паркових сортів: акації та дуби, всього 200 штук.

Активну участь у акції взяли: керівництво громади, працівники апарату сільської ради, посадовці, депутати, члени виконкому, працівники освіти, культури, охорони здоров’я, комунального господарства, представники громадськості.

Згідно рішення виконавчого комітету Красносільської сільської ради від 21.03.2019 р. № 24, наступний «екологічний день» відбудеться у травні. Запрошуємо усіх небайдужих громадян долучатися до благоустрою населених пунктів громади. Дату і час травневої толоки буде повідомлено додатково.