«Старти надій»

Дата: 26.04.2019 15:43

22.4.2019 року на стадіоні смт. Доброслав відбулося урочисте відкриття обласних зональних змагань Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів 7 класів закладів загальної середньої освіти «Старти надій – 2019». У змаганнях взяло участь 5 команд юних спортсменів з Одеської області.

Учасники випробовували свої сили у 6 видах спорту, а саме:

- піднімання тулуба в сід;

- біг 60м;

- стрибки в довжину з розбігу;

- біг 500 м;

- легкоатлетична естафета 8 х 50 м;

- метання малого м’яча.

Оцінювала змагання команда професійних суддів.

Юні спортсмени  Красносільської ОТГ відчайдушно боролися за перше місце серед достойних суперників, проявивши усю свою спритність, згуртованість, швидкість та витривалість. І вони таки ПЕРЕМОГЛИ,                обійшовши команду Лиманського району на 50 очок !!! Друге місце посіла команда Лиманського району, третє – команда Березівської ОТГ.

Вітаємо наших юних спортсменів з гарним виступом на зональних змаганнях та бажаємо яскравої перемоги на фінальних змаганнях «Стартів надій – 2019», які  відбудуться у м. Чорноморськ 15  травня 2019 року.