Красносільська територіальна громада
Одеський район, Одеська область

Дорожня карта перенаправлення між суб'єктами взаємидії, для осіб, що постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми або за ознакою статті

Дата: 16.05.2019 14:30
Кількість переглядів: 911

Фото без опису Дорожня карта перенаправлення між суб'єктами взаємидії, для осіб, що постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми або за ознакою статті

  Одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав  жінок  та дітей -  громадська організація  «Ла Страда –Україна».

       Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту  прав та інтересів дитини.

        Вона має 20-річний досвід організації роботи національних  «гарячих» ліній. Досить часто саме «гарячі» лінії є одним з першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.

На базі громадської організації «Ла  Страда – Україна» функціонує дві  національні «гарячі» лінії

1.  Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, протидії   торгівлі  людьми  та гендерної дискримінації,  працює за безкоштовним  номером 0800 500 335  зі стаціонарних телефонів  та за новим загальноєвропейським номером  116 123  безкоштовно з мобільних телефонів. Лінія працює цілодобово.

2.     Національна  дитяча «гаряча» лінія, працює за безкоштовним номером 0800500225 зі стаціонарного телефону  та за  безкоштовним коротким номером  116  111 з мобільного.  Лінія працює у будні  з 12.00 до 20.00 та  в  суботу з 12.00  до  16.00

 НАЦІОНАЛЬНА БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ

527 та 0 800 505 501 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону, а також надають поради та застереження щодо пошуків роботи за кордоном, а також можуть допомогти людям, які зазнали експлуатації за кордоном.

Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!

527.org.ua – електронні консультації
527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні
0-800-505-501 – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні
Графік роботи гарячої лінії: пн-пт з 10:00 до 21:00, сб з 10:00 до 18:00*

Для громадян, які перебувають на території Респібліки Польща! Щоб отримати консультацію – телефонуйте 0048 22 490 20 44

 Фото без опису

Урядова телефонна «гаряча» лінія 1545

Урядова «гаряча» лінія працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком:

понеділок-п’ятниця з 8 до 21 години,  субота – з 8 до 19 години.

     Особам, які постраждали від торгівлі людьми, в Україні  надається державна підтримка, зокрема соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна.  Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання на території України, а на території Красносільської сільської ради од відділу у справах дітей та соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради Лиманського району, одеської області, за адресою вул. Набережна, 87А , тел. «гарячої»  лінії  (048)  752-97-75).

      Особи, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статті та насильства по відношенню до дітей можуть звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання на території України, а, а на території Красносільської сільської ради од відділу у справах дітей та соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради Лиманського району, одеської області, за адресою вул. Набережна, 87А , тел. «гарячої»  лінії  (048)  752-97-75)   телефонувати  в робочі дні.

  • Лиманський районний ЦСССДМ тел. (04855) 9-19-23 проспект 40-РІЧЧЯ ВИЗВОЛЕННЯ, будинок 2 смт. Доброслав, Лиманський район, Одеська область.

      Контакти в регіонах України з попередження домашнього насильства, протидії  торгівлі  людьми  та гендерної дискримінації можна знайти на веб-сторінці Міністерства  соціальної політики України   http://www.msp.gov.ua

      Також з 7 січня 2018 року набрав чинності закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та внесено зміни до закону України «Про безоплатну правову допомогу», яким розширено доступ до безоплатної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті, а також – для дітей. Крім того законодавчими змінами розширено категорію дітей як суб’єктів  права на безоплатну  правову допомогу, відтепер  її  можуть отримати  усі  діти,  які звернулись.

     Бюро правової допомоги знаходиться за адресою: вул. Центральна, 75, смт. Доброслав, Лиманський район, Одеська область тел. (04855) 91-616 

(у робочі дні)

Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь