Другий тур Чемпіонату Красносільської ОТГ з інтелектуальної гри  «Що? Де? Коли?»

16 травня у новій актовій залі Красносільської школи відбувся другий тур Чемпіонату Красносільської ОТГ з інтелектуальної гри  «Що? Де? Коли?» під патронатом сільського голови Майдебури Миколи Петровича. Гра відбувалась з нагоди Дня Вишиванки, тож більшість учасників була вбрана по-святковому. За результатами гри  І місце посіла команда «Трилер» (капітан Костів Олеся Володимирівна), ІІ місце виборола команда «ДЮШКА» (в.о. капітана Зарубіна Лілія Петрівна),  ІІІ місце – команда  «Гільдендорф» (капітан Муренець Станіслав). Найкращим гравцем травня стала Олту Ірина з «Трилера». Призери і переможці отримали призи від Майдебури М.П. Всі команди отримали задоволення від гри та гарні фото на згадку.