Семінар для проектних менеджерів одеських громад

Дата: 24.05.2019 17:59

23 квітня 2019 року в  Одеському центрі розвитку місцевого самоврядування проведено інформаційний семінар на тему «Підготовка проектів з використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ»

Семінар об`єднав посадовців та проектних менеджерів з усіх ОТГ Одеської області. Красносільську ОТГ на цьому навчальному заході представляли начальник відділу перспективного розвитку Солодова Євгенія та спеціаліст I категорії з економічного розвитку відділу перспективного розвитку Дзинков Роман.  Результатом відвідання семінару є неоціненний набутий досвід у підготовці проектних заявок по використанню коштів субвенції на розвиток інфраструктури.

Семінар провели Бондарчук Віктор – радник з питань регіонального розвитку Одеського ЦРМС та Беженар Інна – заступник начальника управління – начальник відділу з питань децентралізації та регіонального розвитку Департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА.