Знову кращі

Дата: 26.05.2019 19:20

Цієї неділі 26 травня в Одесі відбувся міжнародний спортивний захід «Нова Пошта напівмарафон Одеса». Змагання зібрало близько  3500 учасників різного віку з усієї країни і не тільки на шістьох  дистанціях, від 100 метрів для малечі до напівмарафону. Старт і фініш усіх забігів був у самому центрі міста, на вулиці Дерибасівській. Любителі бігу Красносільської громади взяли активну участь у цьому грандіозному спортивному святі.  Ольга Четіна бігла у кольоровому забігу на 1км, її донька Марина  долала 500 метрів. Судьїна Лариса Іллівна виступала на 5км дистанції. Всі учасники вдало пробігли у своїх забігах та отримали медалі та подарунки від організаторів змагань. Але справжньою сенсацією став виступ нашої  команди «Красносілка»  у складі Володимира Шеремети, Олега Харицького, Валерія Дубовенка та Михайла Шугалтера  у напівмарафонській естафеті  5+5+5+6 км, яка зусиллями нашого фінішера  Михайла Шугалтера вирвала перемогу на останньому кілометрі дистанції. Команда «Красносілка» отримала кубок, диплом та грошову винагороду 3000грн. Вітаємо всіх наших атлетів з вдалим виступом!!!