Навчальні семінари з актуальних питань депутатської діяльності в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади»

Дата: 30.05.2019 10:54

Протягом квітня-травня відбулися навчальні семінари з актуальних питань депутатської діяльності в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», що реалізується Інститутом Політичої Освіти за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe!

Представником від Красносільської об’єднаної територіальної громади була депутат Красносільської сільської ради Гордузенко Надія Григорівна

На трьох семінарах які проходили у Київській області, м. Миколаєві та Дніпропетровській області учасники поглибили знання на такі теми:

1.Статус, права та обов'язки депутата місцевої ради

2.Земельні відносини та житлово-комунальна сфера

3.Стратегічне мислення, бюджетні відносини, комунікація

Депутати, які відвідали всі етапи – отримали відповідні сертифікати.