Літо. Спека. Пляж. Затока. Біг.

Дата: 04.06.2019 12:05

1 червня відбувся «Затокський пляжний марафон» (забіги по піску на 2 км і 6 км). Близько 150 спортсменів з різних міст України приїхали до Затоки позмагатись у новому для себе форматі та відпочити на морі. Красносільські бігуни не могли пропустити цей незвичайний захід. 6км по піску долали Судьїна Лариса Іллівна та Дубовенко Валерій, 2 км бігла Зарубіна Лілія. На дистанції 2 км впевнену перемогу серед  жінок здобула Зарубіна Лілія! Судьїна Лариса Іллівна була найкращою на 6 км серед  жінок у віковій групі 60+!!! Призовий фонд змагань, понад 40000грн., було забезпечено оргкомітетом  при підтримці Затокської селищної ради, партнерів та спонсорів.  Всі учасники на фініші одержали медалі та пляшку вина Болградського винзаводу. Переможці отримали грошові винагороди, подарунки від «Таврия В» та аквапарку «Затока». Після змагань наші спортсмени вдало відкрили пляжний сезон і засмаглі та задоволені повернулись додому. Вітаємо переможців, бажаємо міцного здоров`я  та нових перемог!!!