«Сінергія» зустрічає гостей

Дата: 08.06.2019 08:40

6 червня, в селі Іванове, на базі нещодавно відкритого медіа-центру «Сінергія» відбулася творча зустріч.

Цей день об’єднав в собі одразу кілька свят: релігійне – Вознесіння Господнє, професійне – День журналіста, літературне – 220 років від дня народження поета зі світовим ім’ям Олександра Пушкіна. А в Красносільській ОТГ ще додалася  зустріч з письменниками Одещини: Інною Іщук – головою Одеської спілки письменників України, Наталею Чамулай та Арсенією Великою.

Ціль. Мрія. Сила думки.  Ці слова не одноразово звучали під час презентації. Виступи гостей «Сінергії» були мотивуючими не лише для дитячої аудиторії, а й для дорослих читачів. Майстрині слова поділилися своїми історіями, розповіли про основи письменницької справи, вони декламували свої вірші та оповідки, відповідали на запитання слухачів. Було цікаво і корисно.

Наостанок – автографи, подарунки, побажання і спільне фото.