Візит-тренінг

6 та 7 червня  в рамках проекту Фази Впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг для населення ПрограмиU-LEAD  з Європою  до Красносільської ОТГ приїздив тренер Ірина Синицька. Метою візиту було залучення громадськості до роз’яснення та проблем при надані адміністративних послуг. Тренер розповіла такі теми:

Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг.

Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання.

Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.

В даному тренінгу приймали участь працівники сільської ради та жителі громади, які дуже уважно слухали та надавали пропозиції по покращенню робити Центру надання адміністративних послуг.