Ультратрейл «Куяльник»

Дата: 12.06.2019 17:33

8 червня  Куяльницький лиман зібрав відчайдушних бігунів з різних куточків  України та інших країн світу. На старт ультратрейлу «Куяльник» на двох дистанціях 42 милі (67 км) та 21 миля (33 км) вийшло 100 спортсменів. Другий рік поспіль цей захід проходить за організаційної підтримки Красносільської сільської ради.  Крім того Красносільські легкоатлети  гідно представляють нашу громаду на цих надскладних змаганнях. Цього року одразу шестеро наших земляків взяли  участь у забігу. Дубовенко Валерій, Тимчак Андрій, Черненко Олександр, Дробот Анатолій, Гейченко Сергій долали 21 милю (33 км), Володимир Шеремета вкотре подолав  42 милі ( 67 км)!!! Треба відзначити, що цього року ультрамарафон проходив за дуже складних погодних умов (спека вдень та злива ввечері), але це лише додало екстриму, якого так прагнуть всі учасники подібних забігів на витривалість. Вітаємо всіх учасників, які подолали  випробування ультратрейлу «Куяльник»,  ви всі – переможці!!!

P.S. Окрема подяка висловлюється волонтерам на всіх контрольних пунктах  та на дистанціїї, завдяки Вам всі спортсмени залишились живими та здоровими та благополучно дістались до місць призначення!!!