Дата: 15.06.2019 00:55

У суботу 15 червня відбувся Кубок пам`яті легендарного капітана футбольної команди «Красносілка» Олександра Семчука. Зранку на центральному  стадіоні зустрічалися юнацькі (2005 р.н. та молодші) команди «Гільдендорф» (с.Красносілка) та «Атлетик» (м.Одеса). Основний час безкомпромісної  та цікавої боротьби завершився бойовою нічиєю  1:1. Переможці визначилися лише у серії післяматчевих пенальті. Більш успішними і влучними виявилися підопічні Олександра Поліщука, гравці  ФК «Гільдендорф»,  5:4  на їх користь. Всі учасники матчу отримали пам’ятні  медалі, команди отримали футбольні м’ячі, переможці  здобули кубок. Ввечері  на цьому ж спортивному майданчику в товариському матчі  зустрілись команда ветеранів футболу «Красносілка» та  футболісти основного складу  ФК «Гільдендорф». Приємно знову було побачити на полі Володимира Лохновського, Василя Сакалюка, Валерія Степанова, Олега Слотіна, Юрія Малого та інших. Гра пройшла в дружній атмосфері,  та молодість взяла гору над досвідом 3:2  на користь «Гільдендорфа». Після матчу була смачна шурпа  і приємні розмови-спогади. Але  найкращим завершенням цього футбольного дня стала звістка про те, що гравці нашої збірної  України з футболу  U-20 виграли  у фінальному матчі  у збірної команди Південної Кореї та стали Чемпіонами  світу з футболу!!!