Гідні оплесків і захоплення

Дата: 24.06.2019 18:24

22-23 червня у місті Чорноморську відбувся важливий культурно-мистецький захід – Перший Відкритий фестиваль-конкурс народної хореографії «Цвіт папороті – 2019».

Позмагатися у цьому престижному конкурсі прибули танцювальні команди з різних куточків України, і, навіть з Литви. Красносільську об’єднану територіальну громаду представляв зразковий танцювальний колектив «Юність».

22 червня –  конкурсний день. Боротьба була спекотною. Хореографічні колективи - сильними і професійно підготовленими. Кожен намагався якнайкраще відпрацювати   свої  номери.

Журі, у складі Наталії Ткаченко – заслуженої артистки України, балетмейстра Національного заслуженого академічного українського народного хору України ім. Г. Верьовки, Андрія Мусоріна – заслуженого артиста України, викладача-методиста Одеського коледжу мистецтв ім. К. Данькевича, лауреата міжнародних конкурсів артистів балету, Юлії Крістанової – начальника відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області, - були надзвичайно вимогливими і прискіпливими.

23 червня – Гала концерт і церемонія нагородження. Танцювальний колектив «Юність» ввійшов до трійки лідерів, виборовши Диплом ІІІ ступеню, а Володимир Пютсеп – соліст колективу – став єдиним володарем призу за «сценічний артистизм».

«Успіх колективу, можливий лише за умови командної роботи хореографів, юних танцюристів і їх батьків, та при постійній підтримці з боку керівництва сільської ради» - підвела підсумок художній керівник «Юності» Юлія Ковальова.