Дорогі земляки!

Дата: 27.06.2019 11:26

Сердечно вітаю вас з головним державним святом - Днем Конституції України!

Дата 28 червня 1996 року стала важливою віхою в новітній історії України. Ухвалений цього дня закон дозволив в складний для нашої країни період зберегти державні засади, стабілізувати ситуацію в економіці і соціальній сфері.

Гарантії прав і соціальний захист громадян, вільна економіка і самостійність місцевого самоврядування - базові елементи діючої Конституції, саме вони визначають розвиток демократії, зміцнення цивільного світу і згоди в суспільстві.

Керуючись головним документом нашого життя, керівництво громади веде політику нарощування соціально-економічного потенціалу, зміцнення найбільш перспективних галузей, підвищення добробуту людей.

Важливо берегти цінності, проголошені Конституцією, і пам'ятати, що благополуччя країни залежить від кожного з нас.

Упевнений, послідовно реалізовуючи творчий потенціал Основного закону країни, ми зможемо зробити життя гідним, а Красносільську громаду – кращою не лише на Одещині, а й в Україні.

Бажаю вам, дорогі земляки, реалізації усіх прав і свобод, доброго здоров'я, благополуччя, упевненості в завтрашньому дні і нових досягнень в ім'я нашої Батьківщини!

З повагою,

голова Красносільської сільської ради