Свято єдності і добра В Красносільській ОТГ відбувся цикл заходів з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

Дата: 01.07.2019 15:06

Ранок 27 червня виявився досить напруженим для представників молодого покоління громади. Для них було організовано фото-квест. До участі у цій популярній розвазі зареєструвалося 4 команди. Протягом кількох годин тривало це спортивно-творче змагання. В результаті усі учасники отримали подарунки від голови сільської ради Майдебури Миколи Петровича. А призові місця розташувалися таким чином: І місце – команда «Недоблогери», ІІ місце – команда «Юність», ІІІ місце – команда «Нєдоразумєниє», IV місце – команда «Ельфи».

Наступний квест відбудеться в серпні 2019 року. Слідкуйте за нашими оголошеннями.

Цього ж дня о 16:00 відбувся урочистий захід на якому були присутні: керівництво громади, працівники установ, організацій, апарат сільської ради, депутати, члени виконавчого комітету, спеціалісти структурних підрозділів, військовослужбовці, представники громадськості. Кращих трударів було відзначено Почесними грамотами сільської ради. У концертній програмі взяли участь зразковий танцювальний колектив «Юність», колектив вокальної студії центру художньо-естетичного виховання, співачка Ліза Куценко, виконавець у жанрі інструментальної музики Віталій Вегерчук, артисти Одеської обласної філармонії – лауреат міжнародних конкурсів Роман Пономаренко та скрипалька Олена Борисевич.

Завершився день черговим змаганням Чемпіонату Красносільської ОТГ з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» під патронатом голови сільської ради М.П. Майдебури. В актовій залі місцевої школи зібралися 10 команд з населених пунктів громади. Як завжди, гра складалася з чотирьох турів – першого розминочного та трьох основних. Цього разу переможцями стала команда учнів 10 класу «Гранд» (капітан Заноза Ігор), друге місце посіла команда «Трилер» (капітан Костів Олеся Володимирівна). Одразу чотири команди(«Дюшка», «Опора», «Позитив» та «Гільдендорф») набрали однакову кількість балів і претендували на третє місце, лише додаткові запитання допомогли визначити «бронзових призерів». У «перестрілці» більш вдалою виявилась команда «Гільдендорф» (капітан Муренець Станіслав). Найкращими гравцями червня стали Олту Ірина з «Трилера» та Коваленко Петро з «Опори». Всі призери і переможці отримали цінні подарунки від сільського голови Майдебури М.П.