Тренінги у рамках Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 11.07.2019 17:19

Протягом травня-червня поточного року в Красносільській сільській раді проводилися тренінги Модулів 1-3 та 4 у рамках Програми «U-LEAD з Європою» компонент 2 в частині створення Центрів надання адміністративних послуг. 11 липня 2019 року завершив свою роботу останній Модуль 5.

У роботі тренінгів взяли участь не тільки працівники Центру надання адміністративних послуг сільської ради та її виконавчих органів, а й представники громадськості.

Тренінги були спрямовані на надання базових знань щодо організації надання адміністративних послуг, а також надання практичних навичок щодо виконання основних вимог до їх впровадження та взаємодії з громадянами.

Велика подяка тренеру Програми «U-LEAD з Європою» Ірині Синицькій за надану кваліфіковану допомогу та роз’яснення шляхів розвитку ЦНАП, підвищення доступності та ефективності надання послуг на місцевому рівні, адже покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні.