З Днем Державного Прапору та 28-ю річницею Незалежності України!

Дата: 22.08.2019 07:11

Шановна громадо!

Вітаю вас з великими державними святами – Днем Державного Прапору та 28-ю річницею Незалежності України!
Нехай ці дні дарують вам впевненість у майбутньому і пошану до минулого. У ваших оселях хай завжди панують благополуччя і злагода, в душах – мир і добро, в помислах – віра і надія на краще.
Від щирого серця і усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай любов до рідної землі окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України.

З повагою,
сільський голова