Шановні мешканці Красносільської ОТГ!

Дата: 18.09.2019 16:49

Лиманське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області зі сказу тварин та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 №70 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні», з 15 вересня 2019 року в Одеській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
Розповсюдження приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями Одеської області.
Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.