Привітання з Всеукраїнським днем дошкілля

Дата: 27.09.2019 09:50

Кожного року в останню неділю вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День дошкілля. Дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті кожної дитини, в цей період формується особистість і закладаються основи здоров’я. Цікаве дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини.

У цей день щиро вітаю всіх працівників дошкілля з професійним святом! Важко оцінити важливість роботи вихователя та й кожного, хто працює в дитячих садочках, і допомагає в цей непростий час батькам виховувати підростаюче покоління.

Бажаю вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай ваші маленькі вихованці надихають на креативні знахідки та творчі дії, а все задумане – здійснюється!

Микола МАЙДЕБУРА, Красносільський сільський голова