Проведено зустріч робочої групи та громадськості

Дата: 30.09.2019 10:57

29 вересня пройшла зустріч робочої групи та небайдужих мешканців Красносільської ОТГ.
Обговорення стосувались розробки дизайну автобусних зупинок та місця їх розташування.
Робочу групу очолює Марина Архірій – перша заступниця сільського голови,секретар робочої групи – Надія Гордузенко, секретар Красносільської сільської ради. Вищевказана робоча група вміщує в собі посадових осіб сільської ради, представника ПАТ «Північтранс» і активних жителів громади.
«При остаточному затвердженні місць розташування зупинок будуть враховані всі точки зору – і жителів, і норми, передбачені законодавством. Ми маємо врахувати і безпечність розташування, і доречність. То ж розраховуємо на вашу активність і розуміння», - зазначила Марина Архірій.
Розгляд цього питання буде здійснено в місячний термін. Пропонується два варіанта – стандартний (для зупинок з невеликою кількістю пасажирів) і посилений (для зупинок, де збирається більше 5-ти чоловік). Також можливий розгляд питання установки зупинкових комплексів як арт-об'єктів.
P. S. Ті, хто бажає долучитись до робочої групи – звертайтесь до секретаря сільської ради Надії Григорівни Гордузенко за телефоном (048) 752 97 80. Дякуємо тим, хто вже долучився за активну позицію.