Шановні бібліотекарі Красносільської громади!

Дата: 30.09.2019 10:57

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята!
Всеукраїнський день бібліотек, що в Україні традиційно відзначають у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.
Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство, на щастя, і досі не може уявити життя без книги, яка допомагає перетворювати людину в Особистість, виховуючи в ній гідні духовні якості. Бібліотека – це своєрідна пам'ять людства, у якій зберігаються знання, накопичені протягом багатьох віків різними народами.
Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.
Шановні бібліотекарі, нехай це свято принесе гордість за обрану вами професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами.

Микола МАЙДЕБУРА, Красносільський сільський голова