Шановні освітяни Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 04.10.2019 11:19

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем вчителя!
Ви – відкриваєте для наших дітей двері у квітучий сад знань, науки та мудрості. Невтомною та наполегливою працею виховуєте та навчаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої громади та країни в цілому. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.
Щиро вдячний вам, шановні вчителі, за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям. Нехай вас завжди супроводжуютъ успiхи, буде щедрою доля, обминають життєві негаразди, а вaшi серця зiгрiває людська довiра та любов.

Микола МАЙДЕБУРА, Красносільський сільський голова