Адміністративні послуги в контексті розвитку ОТГ та процесів цифрової трансформації

Дата: 10.10.2019 09:46

– під такою назвою проходить захід у період 09 – 11 жовтня 2019 року в м. Київ, в якому бере участь перша заступниця сільського голови Марина Архірій.

Конференцію організовано спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Асоціацією обєднаних територіальних громад та Програмою «U-LEAD з Європою».

Мета конференції – обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг. Перший день заходу відбуватиметься відповідно до методології формату «open space», другий день – панельні дискусії за групами адміністративних послуг, а третій день заходу цілком присвячений процесам цифрової трансформації, розробленим е-сервісам та рішенням.