Шановні мешканці Красносільської громади!

Дата: 21.10.2019 14:47

Відповідно до Постанови КМУ № 207 від 20.03.2013 р. «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» є можливість проходження громадянами України безкоштовного навчання в закладах професійної (професійно – технічної) та вищої освіти підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на освітню діяльність, за затвердженим Мінсоцполітики переліком професій та спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.
Доводимо до вашого відома про можливість проходження безкоштовного навчання за професією «Тракторист–машиніст сільськогосподарського виробництва».
Основною вимогою до слухачів є: вік від 45 до 60 років та страховий стаж не менше 15 років.
Більш детальну інформацію ви можете отримати від фахівців навчального закладу за телефонами:

• 099-381-98-08
  • 096-596-69-10.