Красносільська ЗОШ бере участь у проекті DOCU/ТИЖДЕНЬ

Дата: 22.10.2019 08:41

Красносільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів стала учасником пілотного проекту DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу в школах, який проводиться в рамках Всеукраїнської Кампанії проти кібербулінгу, ініційованого Правозахисним департаментом Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA за підтримки Міністерства освіти та науки України.
В основу DOCU/ТИЖНЯ покладено документальне кіно. На відміну від традиційних освітніх інструментів, документальне кіно дозволяє не тільки наблизити тему обговорення до учнів, а й сприяє їх максимальному емоційному залученню, що є однією з основ ефективного освітнього процесу.
Програму DOCU/ТИЖНЯ проти булінгу для учнів 5–7 та 8–11 класів з 21.10 по 25.10.2019 року будуть апробувати вчителі: Плетяк К.І., Карпенко Д.В., Лапоногова Н.В.,Марущенко Ю.В.,Георгієва Л.А., Москаленко О.Л.