Красносільська ОТГ: день української писемності та мови

Дата: 13.11.2019 11:57

З нагоди Дня української писемності та мови, що відзначався в нашій країні минулого тижня, в освітніх закладах Красносільської об’єднаної територіальної громади пройшов ряд заходів. Зокрема, в Красносільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося відкриття Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Під час відкриття вищевказаного конкурсу лунали пісні та вірші, присвячені українській мові. Було проведено Брейн-ринг серед учнів 5-11 класів на тему «Знавці української мови».
Учні 5-11 класів взяли участь у І етапі конкурсу ім. П. Яцика.
Даний конкурс спрямований на піднесення престижу української мови серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.

У Корсунському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» теж було організовано та проведено тематичні заходи, серед яких і конкурс «Срібне слово». Окрім цього учні цього навчального закладу долучились до написання диктанту національної єдності.

P. S. Бережімо українську!