ЦНАП Красносільської ОТГ: закордонний та паспорт громадянина України

Дата: 21.11.2019 11:45

В Центрі надання адміністративних послуг Красносільської сільської ради надається близько 87-ми адмін послуг. Серед них і оформлення паспорта громадянина України (ID-картка), і оформлення закордонного паспорта.
Необхідні документи для оформлення паспорта громадянина України (ID - картка).
1. Паспорт громадянина України.
2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).
3. Квитанція оплати адміністративного збору (можливо заплатити в приміщені сільської ради).
4. Свідоцтво про народження (за наявності).
5. Свідоцтво про шлюб/розлучення (рішення суду про розірвання шлюбу), якщо в громадянина присутній статус шлюб/розлучення.
6. Квитанція державного мита (при умисному зіпсованні, втрачений паспорт)
7. Протокол постанова правопорушення (при необхідності складається на місці, якщо втрата паспорта, умисно зіпсований, невчасно вклеєно фото).
8. Талон/довідка з поліції при втраті чи крадіжці паспорта.

Дані документи потрібні в оригінальному виді та їх копії.

Також можливо оформити паспорт громадянина України (ID- картка) вперше з 14 років до 18 років, в подальшому після того як особі виповниться 18 років, необхідно подавати документи на оформлення (ID - картка) до Державної міграційної служби України за місцем реєстрації місця проживання (прописки).
Якщо у дитини відсутня реєстрація місця проживання (не прописаний), то подається за місцем реєстрації одного із батьків.
Перший паспорт громадянина України БЕЗОПЛАТНИЙ.
Сума термінового паспорта 471 грн (10 робочих днів), сума звичайного паспорта 345 грн (20 робочих днів).
Якщо громадянин України не подав в 30-ти денний строк на вклейку фото в 25-ти чи 45-ти річному віці, то в обов’язковому порядку оформлює паспорт громадянина України нового зразка - ID – картку.

Закордонний паспорт можливо оформити незалежно від реєстрації місця проживання (прописки).
Український паспорт (ID- картка) лише за місцем реєстрації місця проживання (прописки).

Для оформлення закордонного паспорта необхідно мати:
1. Паспорт громадянина України.
3. Квитанція оплати адміністративного збору.
4. Старий закордонний паспорт (за наявності).
Дані документи потрібні в оригінальному виді та їх копії.

Сума термінового паспорта 1034 грн (7 робочих днів), сума звичайного паспорта 682 грн (20 робочих днів). Квитанція повинна бути іменна – хто оформлює паспорт, на того повинна бути виписана і квитанція.
Дані документи потрібні в оригіналі та їх копії.
Слід сказати, що сплатити за послуги можна в приміщені сільської ради завдяки встановленому терміналу самообслуговування, за потреби працівники ЦНАПу допомагають здійснити оплату.

До ЦНАПу ви можете звернутись з понеділка - п’ятницю з 8:00 до 17:00, години прийому на оформлення ID-картки чи закордонного паспорта
понеділок – четвер з 8:00 до 13:00 та 14:00 до 16:00; п’ятниця з 8:00 до 13:00.

Додаткові відповіді на запитання можливо дізнатися за телефоном: (048) 752-97-83, (048) 752-97-82, (048) 793-63-10.