Шановні жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 21.11.2019 11:40

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013-2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.
Сьогодні всі кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Микола МАЙДЕБУРА, Красносільський сільський голова
Марина Архірій, перша заступниця сільського голови