Шановні жителі Красносільської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 23.11.2019 10:09

23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.
Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок на п’єдестал незалежності, про кожну історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося.
Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічки пам’яті за тими, хто загинув голодною смерттю.
Голодомор – сумна і страшна сторінка української історії. Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

Микола МАЙДЕБУРА, Красносільський сільський голова
Марина АРХІРІЙ, перша заступниця сільського голови